Stěhování chlazení

Pokud plánujete přestěhovat chladicí zařízení z jednoho místa na druhé, mějte na paměti, že se jedná o specifickou činnost, která vyžaduje odborné znalosti, technické zázemí a zkušenosti. Chladicí zařízení jsou citlivá a pro správný chod je důležité, aby byla stěhována a instalována správně.

Při stěhování chladicího zařízení zajišťujeme:
  • Odsátí chladiva – provedeme odsátí chladiva z vašeho zařízení, aby nedocházelo k úniku těchto látek do atmosféry, což je důležité pro ochranu životního prostředí.
  • Odpojení od elektrické sítě – bezpečně odpojíme zařízení od elektrické sítě, abychom mohli bezpečně pokračovat v procesu stěhování.
  • Přestěhování zařízení – zabezpečíme profesionální stěhování vašeho zařízení z jednoho místa na druhé. Dbáme na to, aby bylo zařízení správně a bezpečně převezeno na novou adresu.
  • Zprovoznění na nové adrese – po přestěhování zajistíme kompletní zprovoznění vašeho chladicího zařízení na novém místě.

Máme také možnost uskladnit vaše zařízení v naší provozovně na dohodnutou dobu. Během tohoto období můžeme provádět nutný servis, nebo celkovou repasi tak, aby vaše zařízení bylo připraveno k dalšímu použití.

Cena za stěhování a související služby závisí na velikosti zařízení, vzdálenosti mezi místy stěhování a rozsahu potřebných úkonů. Rádi vám poskytneme detailní informace a cenovou nabídku na základě vašich konkrétních požadavků.

Potřebujete rychle poradit?

Máte na nás nějaké dotazy k našim službám a technologiím nebo byste chtěli získat cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat.

Pohotovostní servis

Naši technici jsou připraveni kdykoliv, aby vám pomohli s náhlými problémy s chlazením.

Individuální přístup

Postaráme se o vaše specifické potřeby a zajištění optimálního řešení jen pro vás.

30 let zkušeností​

S více než 30 letou zkušeností v oboru chlazení vám můžeme poskytnout odbornou radu a řešení

Odborný servis a instalace

Postaráme se o servis a instalaci vašich zařízení s důrazem na preciznost a kvalitu.

Zákaznická podpora 

Bez ohledu na den nebo hodinu, jsme tady pro Vás.

Prodej kvalitního chladicího zařízení

Nabízíme špičková chladicí zařízení, která splňují nejvyšší standardy kvality.

Mohlo by vás také zajímat!