Chladírenský servis Klíma s.r.o
Plzeňská 149
Líně 330 21
Plzeň-sever

Telefon: 603490151    Klíma Petr – jednatel
Email: chsklima@seznam.cz
IČO: 04488105
DIČ: CZ04488105

V kanceláři na uvedené adrese se zdržujeme  nepravidelně a případnou schůzku je třeba domluvit telefonicky. Většinu pracovního dne se věnujeme zákazníkům v jejich provozovnách.

Kontaktní formulář

   

   

  O FIRMĚ

  HISTORIE FIRMY
  V oboru působíme od roku 1993. Nejdříve jako fyzická osoba Petr Klíma a později jako Chladírenský servis Klíma s.r.o. Na trhu se pohybujeme celorepublikově, nejvíce však v Plzeňském kraji.

  ROZŠÍŘENÍ PŮSOBNOSTI
  V začátcích jsme se zabývali domácími chladicími zařízeními. V průběhu podnikání jsme rozšířili působnost na průmyslová chladící zařízení a klimatizace. Výkup chladicích zařízení, od podnikatelů kteří modernizovali na nové, nebo, kteří z nějakého důvodu ukončili provoz. Následně repase tohoto zařízení, prodej včetně dopravy a montáže u nového zákazníka.

  SOUČASNOST
  V současné době s chladírenským zařízením obchodujeme a to s novým, i s bazarovým. Zabýváme se pozáručními opravami téměř všech výrobců chladícího zařízení. Získali jsme certifikát ministerstva životního prostředí na revize chladících zařízení. Můžete nám zavolat, nebo stačí napsat váš e-mail a my se vynasnažíme vyhovět.