Montáž chladicích boxů z PUR panelů

Naše firma se specializuje na montáž chladicích boxů z vysoce účinných PUR panelů, které jsou v dnešní době považovány za nejlepší izolační materiál.

Stavíme na požadovaný rozměr
  • Chladicí boxy
  • Mrazicí boxy
  • Skladovací prostory

Využití PUR panelů je velmi rozmanité, lze je aplikovat téměř v jakémkoli kontextu. Vždy navrhujeme tloušťku izolačního panelu tak, aby co nejlépe vyhovovala požadavkům našich zákazníků.

Přednosti PUR panelů
  • Vysoká izolační schopnost – PUR panely vynikají svou schopností udržovat stálou teplotu uvnitř, což je klíčové pro uchování kvality skladovaných produktů.
  • Odpuzující bakterie a plísně – tyto panely jsou odolné vůči bakteriím, plísním a houbám, což je zvláště důležité v oblastech, kde je hygiena na prvním místě.
  • Vysoká tepelná izolace – PUR panely z tvrdé PUR pěny mají izolační vlastnosti o zhruba 60% lepší než polystyren.
Skladba PUR panelů

PUR panely se skládají z vnějšího plechu, polyuretanového jádra a vnitřního plechu. Vnitřní i vnější plech má standardní sílu 0,5 mm a může být buď s mírným prolisem (3 mm) nebo hladký. Barevný odstín panelů může být přizpůsoben dle vašich preferencí podle vzorníku RAL. Panely jsou navrženy tak, aby byly snadno skládány do požadovaných rozměrů, přičemž jsou zachovány jejich izolační vlastnosti.

Aby to chladilo

Při navrhování chladicího boxu zohledňujeme řadu faktorů, včetně skladovaného zboží, požadované skladovací teploty, teploty vkládaného zboží, odvodu kondenzované vody z výparníku a umístění chladicího agregátu. Na základě těchto parametrů navrhujeme vhodnou chladicí technologii, která zajistí optimální výsledky. Můžeme připojit běžný chladicí agregát nebo kapotovaný pro venkovní použití, což mu umožní efektivní fungování i v náročných venkovních podmínkách.

Potřebujete rychle poradit?

Máte na nás nějaké dotazy k našim službám a technologiím nebo byste chtěli získat cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat.

Pohotovostní servis

Naši technici jsou připraveni kdykoliv, aby vám pomohli s náhlými problémy s chlazením.

Individuální přístup

Postaráme se o vaše specifické potřeby a zajištění optimálního řešení jen pro vás.

30 let zkušeností​

S více než 30 letou zkušeností v oboru chlazení vám můžeme poskytnout odbornou radu a řešení

Odborný servis a instalace

Postaráme se o servis a instalaci vašich zařízení s důrazem na preciznost a kvalitu.

Zákaznická podpora 

Bez ohledu na den nebo hodinu, jsme tady pro Vás.

Prodej kvalitního chladicího zařízení

Nabízíme špičková chladicí zařízení, která splňují nejvyšší standardy kvality.

Mohlo by vás také zajímat!