Montáž chladicího zařízení

Provádíme montáž a instalace chladicích a mrazicích zařízení.

Především chladicí a mrazicí nábytek, který si můžete prohlédnout v našem KATALOGU ZBOŽÍ.

Výběr chladicího zařízení

Pomůžeme vám s výběrem, nabízíme konzultace a na místě vše zaměříme a doporučíme nejlepší řešení.
Montáže chladicích zařízení zajišťujeme v dohodnutém termínu.
Doprava zařízení vybraného v rubrice KATALOG ZBOŽÍ je na území ČR zdarma.

Výkup a likvidace chladicího zařízení

Výkup stávajícího zařízení od vás vykoupíme za dohodnutou cenu. Tuto cenu odečteme při inovaci inventáře z ceny nového zařízení, které si vyberete v katalogu zboží. Zajišťujeme likvidaci a po dohodě od vás odvezeme vysloužilé, vyřazené nebo nepotřebné zařízení a zajistíme ekologickou likvidaci.

Osobní schůzka

K řádnému vypracování cenové nabídky je důležitá vždy osobní návštěva u zákazníka.

Návštěva, je ZDARMA a v termínu, který vyhovuje vám. Při této návštěvě jsou vyslechnuty vaše požadavky, je provedena tzv. před-instalační prohlídka podle možností umístění vnitřního zařízení i z hlediska bezpečnosti a budoucího komfortu v interiéru.

Kde bude umístěna venkovní jednotka (fasáda, balkón, střecha a atd.), kudy budou vedeny instalační rozvody, jejich celková délka, kam se vyvede odpad kondenzátu. Všechny tyto návrhy jsou s vámi na místě konzultovány. Je vždy nalezeno vhodné řešení.

Chladicí nábytek si můžete vybrat v sekci katalogu zboží. Můžeme samozřejmě zapojit i chladicí zařízení, které nebylo předmětem naší dodávky. Domluvíme se, jak bude probíhat samotná montáž, jaké budou použité materiály, termíny průběhu prací.

Jak bude zabezpečena čistota a ochrana vašeho majetku při vrtacích a stavebních pracích, kde mohou parkovat naše auta. Na základě této návštěvy dostanete konečnou cenovou nabídku.